Juha Soisalo oljemålning

Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

500 EUR

JUHA SOISALO (1941-2016) "Alice in Wonderland II", signerad samt daterad -84-85, olja på duk, 141x116 cm

628275

2019-03-27