Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

800 EUR

EINAR LYNGE-AHLBERG (1913-1980) Komposition,
a tergo signerad, olja på duk, 116x90 cm.

628276

2019-03-27