Yrjö Ollila

Yrjö Ollila
Yrjö Ollila
Yrjö Ollila
Yrjö Ollila
Yrjö Ollila
Yrjö Ollila
Yrjö Ollila
Yrjö Ollila

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

YRJÖ OLLILA (1887-1932) Dam, signerad samt daterad 1908, akvarell, 23x15 cm

628283

2019-03-27