Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VTRINSKÅP, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgyllt, invändigt med hyllplan i glas, höjd 171, 70x36 cm, nyckel finns

Dekorskador

628288

2019-03-30