Jesus oljemålning

Jesus oljemålning
Jesus oljemålning
Jesus oljemålning
Jesus oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Jesus med vit lilja, a tergo med numrering No 56, olja på pannå, ca 35x26 cm

Retuscheringar

628290

2019-04-01