Stoalr i barockstil

Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil
Stoalr i barockstil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 8 st., 1900-talets första hälft, barockstil, skinnsistar, ryggar klädda med präglat skinn, dekorspik, sitthöjd ca 47, höjd 103 cm

Bruksslitage

628295

2019-03-30