Böhlmarks golvlampor

Böhlmarks golvlampor
Böhlmarks golvlampor
Böhlmarks golvlampor
Böhlmarks golvlampor
Böhlmarks golvlampor
Böhlmarks golvlampor
Böhlmarks golvlampor
Böhlmarks golvlampor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÖHLMARKS, golvlampor, 1 par, ställbara armar, skärmar av vitlackerad plåt, höjd ca 145 cm

Skärmar med bucklor, bruksslitage

628300

2019-03-27