Jan Stenvinkel

Jan Stenvinkel
Jan Stenvinkel
Jan Stenvinkel
Jan Stenvinkel

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): "I Livets Rodbåt", olja på duk, signerad Stenvinkel-73, ca 116x89 cm

628303

2019-04-07