Jan Stenvinkel
2019-04-07
628303
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JAN STENVINKEL (1933-1989): "I Livets Rodbåt", olja på duk, signerad Stenvinkel-73, ca 116x89 cm