Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JAN STENVINKEL (1933-1989): "I Livets Rodbåt", olja på duk, signerad Stenvinkel-73, ca 116x89 cm
628303
2019-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här