skrin i proslin, tidigt 1900-tal, jugend

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, porslin, jugend, tidigt 1900-tal, mässing, polykromt bemålat med dekor av blommor, höjd ca 15, 22x13 cm

Bruksslitage

628308

2019-03-29