Jan-Erik Andersson blandteknik

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

JAN-ERIK ANDERSSON (1954) "Yves Kleins blåa boxarhandskar VI", signerad samt daterad -87, blandteknik på papper, 83x109 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

628317

2019-06-11