Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIMO SOLIN, blandteknik på papper, signerad och daterad -84, kvinnofigurer, dagmått 43x63 cm.
Mjukt veck, ej examinerad ur ram.
628321
2019-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här