Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad Baertling, HC 20/25, 1967-74, signerad Baertling, färglitografi, 92x45 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
628342
2019-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här