Olle Baertling färglitografi

Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi

Klubbat för:

26 000 SEK

18 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad Baertling, HC 20/25, 1967-74, signerad Baertling, färglitografi, 92x45 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

628342

2019-04-28