Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAM, trä, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, ca 72x62, inv. mått 58x47,5 cm
Slitage, färgbortfall, saknar fäste/krok för upphängning
628343
2019-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här