Tavelram senempire bronserad

Tavelram senempire bronserad
Tavelram senempire bronserad
Tavelram senempire bronserad
Tavelram senempire bronserad

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, trä, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, ca 72x62, inv. mått 58x47,5 cm

Slitage, färgbortfall, saknar fäste/krok för upphängning

628343

2019-03-29