Beck & Ljung objekt
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): "Förvandlingsvägg i plastlaminat" form av läggspelstavla, låda med skjutlock i akrylglas, signerad och daterad 1970 samt numrerad 10/10, ca 32x23 cm
Proveniens: Utställd på Galleri Prisma II.
628348
2019-03-28