Beck & Ljung objekt

Beck & Ljung objekt
Beck & Ljung objekt
Beck & Ljung objekt
Beck & Ljung objekt
Beck & Ljung objekt
Beck & Ljung objekt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): "Förvandlingsvägg i plastlaminat" form av läggspelstavla, låda med skjutlock i akrylglas, signerad och daterad 1970 samt numrerad 10/10, ca 32x23 cm

Proveniens: Utställd på Galleri Prisma II.

628348

2019-03-28