Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARTI SILVER, bestående av: 12 kaffeskedar, 1967, MEMA, 4 punchkoppar, F Olsson, 1939, 1 gräddkanna 1857, 1 vas med svenska importstämplar, 1 liten pokal, 1900-talets första hälft, total vikt ca 776 g

Brukssltiage, vas med inskription och bucklor vid fot, gräddkanna med inskription samt skada vid fot, pokal med inskription,

628350

2019-03-29