Skrivpulpet Dalarna 1800-tal

Skrivpulpet Dalarna 1800-tal
Skrivpulpet Dalarna 1800-tal
Skrivpulpet Dalarna 1800-tal
Skrivpulpet Dalarna 1800-tal
Skrivpulpet Dalarna 1800-tal
Skrivpulpet Dalarna 1800-tal
Skrivpulpet Dalarna 1800-tal
Skrivpulpet Dalarna 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVPULPET, furu, Dalarna, 1830, bemålad i rött, med datering, höjd ca 11-22, 60x55 cm

Slitage, avslag, invändigt med hål

628353

2019-03-29