James Coignard etsningar

James Coignard etsningar
James Coignard etsningar
James Coignard etsningar
James Coignard etsningar
James Coignard etsningar
James Coignard etsningar
James Coignard etsningar
James Coignard etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): "Par Le Silence Vecu", färgcarborundum 2 st samt slipcase, Michel Bohbot / A Parole Donnee 1976, blad signerade och numrerade J Coignard 22/60, bladmått ca 16x16 cm

628355

2019-03-28