Marika Lang litografi

Marika Lang litografi
Marika Lang litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARIKA LANG: Sturebadet, ur mappen "flärd", färglitografi, signerad och numrerad Marika Lang, 2/290, bildstorlek 76x56 cm, oramad

Obetydligt veck.

628372

2019-03-31