Lars Norrman oljemålning
Vollendet
2019-03-28
628376
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Sittande kvinna med kärl, signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 54x72 cm