Förvaringskärl 2 st Kina

Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina
Förvaringskärl 2 st Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖRVARINGSKÄRL, 2 st, Kina, 1900-tal, betsad trä, tecken, diameter 63 respektive 67 cm, höjd ca 41 cm.

Slitage, spännband saknas, glipor.

628382

2019-03-31