Mortlar sten 1900-tal

Mortlar sten 1900-tal
Mortlar sten 1900-tal
Mortlar sten 1900-tal
Mortlar sten 1900-tal
Mortlar sten 1900-tal
Mortlar sten 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MORTLAR, 3 st., sten, 1900-tal, på fot, med stöt, höjd ca 9-11, diameter 11-13 cm

Stötar och mortlar med avslag/nagg

628386

2019-03-29