Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Sydländsk stad, signerad och daterad L. Jirlow 1963, blandteknik på papper, ca 24x32 cm

628392

2019-03-30