Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad, Arman 51/200, ca 90x65 cm
Smärre hanteringsslitage, hanteringsveck
628398
2019-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här