Fernandez Arman

Fernandez  Arman
Fernandez  Arman
Fernandez  Arman
Fernandez  Arman
Fernandez  Arman
Fernandez  Arman

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad, Arman 51/200, ca 90x65 cm

Smärre hanteringsslitage, hanteringsveck

628398

2019-03-28