Joan Miró
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983) - ´´Plate 8 from Heraclitus of Ephes´´ 1965, signerad och numbrerad 6/50, etsning akvatint i färg, Maeght, Paris, ca 14,5x21,5 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
628410
2019-04-28