Joan Miró

Joan Miró
Joan Miró
Joan Miró
Joan Miró
Joan Miró
Joan Miró

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983) - ´´Plate 8 from Heraclitus of Ephes´´ 1965, signerad och numbrerad 6/50, etsning akvatint i färg, Maeght, Paris, ca 14,5x21,5 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

628410

2019-04-28