Bankett gustaviansk stil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BANKETT, gustaviansk stil, 1900-talets början, rikligt snidad dekor av bl a bandstav, bemålad i grått, klädd i rosa tyg, höjd ca 68, längd ca 59, bredd ca 40 cm
Senare bemålad, bruksslitage
628420
2019-03-28