Spelbord senempire mahogny

Spelbord senempire mahogny
Spelbord senempire mahogny
Spelbord senempire mahogny
Spelbord senempire mahogny
Spelbord senempire mahogny
Spelbord senempire mahogny
Spelbord senempire mahogny
Spelbord senempire mahogny
Spelbord senempire mahogny
Spelbord senempire mahogny
Spelbord senempire mahogny
Spelbord senempire mahogny

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

SPELBORD, fanerat med pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, senempire, skuren dekor, balusterformad pelarfot, på lejontassar, vridbar skiva, höjd ca 76, 87x43 cm

Sprickor, slitage, ytskador, fanersläpp, listdel saknas

628428

2019-03-28