Jan Wessel oljemålning

Jan Wessel oljemålning
Jan Wessel oljemålning
Jan Wessel oljemålning
Jan Wessel oljemålning
Jan Wessel oljemålning
Jan Wessel oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAN WESSEL (född 1952): Komposition i blått och orange, olja på duk, signerad samt daterad a tergo ´Jan Wessel -2000´, mått ca 120x101 cm

628434

2019-03-28