Portör

Portör
Portör
Portör
Portör
Portör
Portör
Portör
Portör

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PORTÖR 1900-talets första hälft, i litograferad plåt, längd ca 25 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

628439

2019-03-28