Henri Matisse, efter, litografisk affish

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954), efter, litografisk affish, "France-Côte dAzur" Nice, published by and for the French Government, ed 65/43, Mourlot, Paris, bladmått 100x70 cm, oramat blad.

Slitage

628440

2019-03-27