Fällbord Anders Jacob Rosendahl

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLBORD, Mälardalen, signerat ROSENDAHL ARBOGA (Anders Jacob R., mästare i Arboga 1762-1836), fanerat med alrot, höjd ca 75, 89x89 cm

Fanerbortfall på kant, slitage

628449

2019-03-27