Picasso, efter
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973) efter, "Côte d´ Azur", litografisk affish, published by and for the French Government, ed 61/23, Mourlot, Paris, bladmått 100x70 cm, oramat blad.
Slitage. Smärre veck.
628453
2019-03-27