Picasso, efter

Picasso, efter
Picasso, efter

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter, "Côte d´ Azur", litografisk affish, published by and for the French Government, ed 61/23, Mourlot, Paris, bladmått 100x70 cm, oramat blad.

Slitage. Smärre veck.

628453

2019-03-27