Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATKÄRL, keramik, Kina, 18/1900-tal, rund form, krackelyr, dekvis grön glasyr, med hänkel, diameter ca 23, höjd ca 11 exkl. hänkel
Mynningen med mindre spricka
628457
2019-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här