Istapp av Timo Sarpaneva

Istapp av Timo Sarpaneva
Istapp av Timo Sarpaneva
Istapp av Timo Sarpaneva
Istapp av Timo Sarpaneva
Istapp av Timo Sarpaneva
Istapp av Timo Sarpaneva

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

TIMO SARPANEVA, karaff, "Istapp", signerad Timo Sarpaneva Iittala 3288, klart och grönt glas, höjd 38,5 cm.

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

628477

2019-04-15