Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KANNA, med lock, empire, porslin, sannolitk Frankrike, delvisförgylld dekor, hänkel med dekor av liggande lejon, höjd ca 25 cm
Slitage
628478
2019-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här