Kanna empire

Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KANNA, med lock, empire, porslin, sannolitk Frankrike, delvisförgylld dekor, hänkel med dekor av liggande lejon, höjd ca 25 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

628478

2019-03-29