Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KANNA, med lock, empire, porslin, sannolitk Frankrike, delvisförgylld dekor, hänkel med dekor av liggande lejon, höjd ca 25 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
628478
2019-03-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner