Timo Aalto oljemålning

Timo Aalto oljemålning
Timo Aalto oljemålning
Timo Aalto oljemålning
Timo Aalto oljemålning
Timo Aalto oljemålning
Timo Aalto oljemålning

Klubbat för:

3 000 EUR

Utropspris

1 000 EUR

TIMO AALTO (1941-2003) "Sevu", olja på duk, 115x115 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

628497

2019-06-11