Omega Seamaster armbandsur
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, plexiglas, automatiskt urverk, datum, refnr. 166001, verk nr. 23025746, cal 562, senare armband ej original Speidel g doublé, diameter ca 34 mm
Slitage. Repig boett. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
628513
2019-04-07