Omega Seamaster armbandsur

Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA, Seamaster, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, plexiglas, automatiskt urverk, datum, refnr. 166001, verk nr. 23025746, cal 562, senare armband ej original Speidel g doublé, diameter ca 34 mm

Slitage. Repig boett. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

628513

2019-04-07