Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad och daterad roland S 1973, P.t 1973, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm

Läs mer

628535

2019-08-20