Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

48 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sprick upp Nasen", signerad och daterad roland s 1963, akvarell, bildmått ca 59x44 cm

Läs mer

628538

2019-08-20