Omega armbandsur
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, armbandsur, stål, 1930-tal, plexiglas, manuellt urverk, senare läderrem, serie nr. 9001339, verk nr. 8610778, cal 26.5 SOB, diam ca 31 mm
Bruksslitage. Urtavla med missfärgningar. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
628546
2019-04-07