Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, armbandsur, stål, 1930-tal, plexiglas, manuellt urverk, senare läderrem, serie nr. 9001339, verk nr. 8610778, cal 26.5 SOB, diam ca 31 mm

Bruksslitage. Urtavla med missfärgningar. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

628546

2019-04-07