Klubbat för:
320 EUR
Utropspris
300 EUR
KAUKO LEHTINEN (1925-2012) Komposition, signerad samt daterad -62, blandteknik, 9x17 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
628562
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här