Arne Jones komposition

Arne Jones komposition
Arne Jones komposition
Arne Jones komposition
Arne Jones komposition
Arne Jones komposition
Arne Jones komposition

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE JONES (1914-1976): Komposition, relieftryck på papper, signerad Jones, daterad -59 -60, ca 11x17 cm

Ramen i behov av omförsegling

628563

2019-03-28