Otto Mäkilä gouache

Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache

Klubbat för:

5 200 EUR

Utropspris

2 000 EUR

OTTO MÄKILÄ (1904-1955) Komposition, signerad samt daterad -54, gouache, 20x28,5 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

628565

2019-06-11