Klubbat för:
2 900 EUR
Utropspris
800 EUR
OLLI MIETTINEN (1899-1969) Kubistiskt sommarlandskap, signerad samt daterad -34, olja på duk, 55x45 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
628569
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här