Olli Miettinen oljemålning

Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning

Klubbat för:

2 900 EUR

Utropspris

800 EUR

OLLI MIETTINEN (1899-1969) Kubistiskt sommarlandskap, signerad samt daterad -34, olja på duk, 55x45 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

628569

2019-06-11