Wäinö Kunnas oljemålning

Wäinö Kunnas oljemålning
Wäinö Kunnas oljemålning
Wäinö Kunnas oljemålning
Wäinö Kunnas oljemålning
Wäinö Kunnas oljemålning
Wäinö Kunnas oljemålning
Wäinö Kunnas oljemålning
Wäinö Kunnas oljemålning

Klubbat för:

3 200 EUR

Utropspris

600 EUR

WÄINÖ KUNNAS (1896-1929) Trasdocka/Docka och kruka, signerad samt daterad -27, olja på duk, 46x55 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

628571

2019-06-11