Klubbat för:
3 200 EUR
Utropspris
600 EUR
WÄINÖ KUNNAS (1896-1929) Trasdocka/Docka och kruka, signerad samt daterad -27, olja på duk, 46x55 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
628571
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här