Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 17/1800-tal, barockstil, otydliga stämplar, höjd ca 19 cm

Senare insatser

628575

2019-03-30