Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BANKFACKSLÅDOR, 10 st, 1900-tal, mässing och aluminium, låsbara med hänglås, något varierande höjd, högsta ca 5,5, 29x43 cm
Bruksslitage
628578
2019-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här